ענן
study img
"בעולם של היום, לטכנולוגיות הענן יש הרבה יתרונות ויכולות, הן מתעדכנות כל הזמן ולעיתים מאוד מבלבלות. התפקיד שלנו הוא לעזור לארגונים לאמץ חשיבה בענן, לפשט תהליכים, למנף טכנולוגיות מתפתחות, להישאר מאובטח ולאפשר לך להתמקד בליבת העסק שלך..."

גל בץ, ארכיטקט ראשי של פתרונות ענן ותוכנה

Person img

תשתית ענן

העצים את התוכנה שלך עם יכולות ענן בלתי מוגבלות. אנו מתמחים בסיוע לארגונים להתחיל בתהליך של אימוץ ענן (מיינדסט), וכשותפים מהימנים של AWS, אנו מתמחים בבניית תשתית ענן מורכבת שתתאים לכל מערכת.

SRE/DevSecOps

חסוך זמן, כסף, בעיות ואבטח את מחזור החיים של אספקת התוכנה שלך עם מומחי ה-SRE וה-DevSecOps שלנו. המומחים שלנו הם בעלי ניסיון וידע רב בהקמה, תפעול, ייעוץ ותחזוקה של מערכות מורכבות, כמו גם שמירה על הרמה הגבוהה ביותר של תמיכת SLA.

אבטחת ענן

כל חברה מכירה בצורך לעמוד בתקנים ובדרישות אבטחת סייבר מחמירות. המומחים שלנו כמפתחי ענן וקוד מוסמכים של AWS, מייעצים ומקימים סביבות ענן מאובטחות התומכות מרמת הקוד ועד לתשתית.

XaaS

הכל כשירות - אנו נקים, נפעיל, נייעץ ונתחזק פתרונות XaaS כדי לתת לך את התמורה המקסימלית מהמערכת שלך, להבטיח יעילות עלות, ולקצר את זמן שיווק המוצר שלך. המומחים שלנו ימצאו ויישמו את הפתרונות והשירותים הטובים ביותר כדי שתוכלו להישאר בעניינים, בזמן שאנו מטפלים בחלקים הקשים.

שירותי ענן AI/ML

ידע הוא כוח . השתמש בפתרונות ה-Plug-and-Play פורצי הדרך שלנו AI/ML ובידע המומחה שלנו כדי להעלות את המוצר שלך לשלב הבא, בזמן שאנחנו עושים את המשימות הכבדות.

ללא שרת מקוד

אנו נספק את תוכנית הארכיטקטורה והייעוץ המושלמים ללא שרת עבור המוצר שלך. בין אם זה טרנספורמציה שלמה או רק חלק מהמערכת לניהול עומסים ומדרגיות. אז אתה יכול להפסיק לדאוג לגבי ניהול תשתיות, מדרגיות ובזבוז כסף.

המשימה שלנו

כחברה שהגיעה מתוכנה, אנו מבינים את המורכבות, האתגרים והצרכים שיש לתוכנה בסביבת ענן. המשימה שלנו היא לוודא שאתה מנצל את מלוא היכולות של הענן, על ידי מתן המומחיות והידע המעמיק בענן ותוכנה.
המשימה שלנוimg

שירותי ענן AI/ML

גלה את הכוח של למידת מכונה והוסף אינטליגנציה לעסק שלך. המומחים שלנו יכולים לעזור לך להגביר את יכולות המערכת שלך באמצעות שימוש, יישום ושילוב של מוצרי AI/ML בענן במערכת שלך.
שירותי ענן AI/MLimg

ערך מוסף

  01.
 • עם ידע מעמיק בענן ותוכנה - ועם שיטות עבודה ומתודולוגיות מומלצות מוכחות, אנו לוקחים את התוכנה לשלב הבא.

 • 02.
 • . AI/ML - יש לנו ניסיון רב, טכנולוגיה מתקדמת ותשוקה ל-AI/ML שתעזור לך למקסם את התוכנה שלך.

 • 03.
 • NOC - מודל אספקת NOC כשירות מעולה מאפשר לך לנצל את התגובה 24/7 ו-SLA

 • 04.
 • שירותי FinOps מקצועיים - כדי לעזור לך להפחית את עלויות הענן שלך ולהשיג ניצול רב יותר של שירותי ענן

 • 05.
 • שותף AWS - אנו גאים להיות שותפים רשמיים של AWS, ויש לנו ניסיון רב עם ספקי ענן ציבוריים אחרים כגון GCP ו-Azure

 • 06.
 • ייעוץ מקצועי - ניסיון רב בארכיטקטורה, ייעוץ, בנייה ושילוב תשתיות ענן לארגונים גדולים

Find Out More

img
הצטרף לצוות שלנו
הצטרף לצוות שלנו
אנחנו תמיד מחפשים אנשים מוכשרים ויצירתיים, הצטרפו לצוות שלנו
Arrow
img
צור קשר
צור קשר
בוא נתחיל את המסע לטכנולוגיות קצה
Arrow